Komiks - Kapitola 3 a Deník vývojáře - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Komiks – Kapitola 3 a Deník vývojáře

Vydáno: 6.11.2009 v 18:48 | Autor: Aries | Napsat komentář

Rytíř Jedi Fortris GallDnešní update přinesl opět dvě nové věci. Jak z názvu novinky vidíte, jedná se o již třetí kapitolu komiksu, s názvem Nejistá kapitulace (Uncertain Surrender), jejíž překlady již nyní najdete u nás na stránkách v patřičné sekci. V těchto třech stránkách se podíváme na Pašerácký měsíc Nar Shadaa, kam se vrací lovec odměn Braden po úspěšně vykonané práci na Coruscantu, a na velmi dobře známou planetu Dantooine, kde nám rytíř Jedi Fortris Gall odhalí část svých objevů ohledně vražd a útoků na hlavní planetě republiky.

Zmíněný Vývojářský deník (Developer Blog) se dnes zabývá vytvářením příběhové linie hratelné postavy Jedi Knight. Jeho autorem je Drew Karpyshyn, hlavní scénárista pro Knights of the Old Republic a autor několika knih z prostředí Star Wars, jako je Darth Bane: Path of Destruction, Darth Bane: Rule of Two či aktuální Darth Bane: Dynasty of Evil, která má brzy vyjít. Najdete ho na oficálních stránkáchKomentáře jsou uzavřené