Jedi Knight/Rytíř Jedi - Odhaleno! - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Jedi Knight/Rytíř Jedi – Odhaleno!

Vydáno: 30.10.2009 v 16:56 | Autor: Kereloth | Komentáře

Rytíř JediOčekávané se stalo skutečným, stěžejní postavy všech dílů ságy Star Wars, Rytíři Jedi, zaujímají svoje místo mezi hratelnými charaktery Star Wars: The Old Republic. S trochou sarkasmu: nečekaně. Mnoho velmi nápadných stop bylo k mání už během týdne a tak je dnešní dění velmi předvídatelné. Nicméně, všechny spekulace vzniklé během týdne stranou, dočkáváme se tedy již celkově páté hratelné postavy, která se stává předposlední odhalenou classou za stranu Galaktické Repubilky. Všichni, kdo jste ve finální hře doufali v roucho Jedie, světelný meč s „pozitivní“ barvou a spoustu kladného využití Síly, můžete směle jásat.
Přeloženou verzi článku nalezenete v příslušené sekci holonetu. Pokud se vám bude dlouho načítat animace, je to tím, že má bohužel téměř 7,5MB, což je oproti ostatním skoro dvojnásobek.
Společně s překladem jsou v naší galerii k dispozici dva nové wallpapery právě s rytířem Jedi.


Komentáře - Napsat komentář
  1. Grim | 30.10.2009, 23:46

    Musim uznat vaše překladatelské schopnosti!
    Že je to takhle rychle, tim myslim…
    Fakt skvělý! :D

  2. Kereloth | 30.10.2009, 23:52

    Dneska to bylo šíleně o štěstí, přijedu domu po dvou dnech fuč, zapnu internet a chytnu přesně na dvě minuty update :D Jinak překladatelské chopnosti… mno s Ariesem se snažíme o co nejlepší úroveň, děkujeme za chválu :)