Coruscant + pár drobností - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Coruscant + pár drobností

Vydáno: 13.9.2009 v 21:40 | Autor: Kereloth | Napsat komentář

Dnes pojmeme update trochu netradičněji. V první řadě upozorňuji, že nám maličko stagnuje grafika díky nepřítomnosti šéfredaktora, ale to není důvod, abychom vás přestali informovat o dění ohledně ToR.

Nejdříve je to přeložený Coruscant, najdete ho standardně zde , v naší sekci holonetu. Coruscant není nutné, pro kohokoli kdo zná alespoň základy světa Star Wars, představovat, nicméně i tak. Hlavní planeta Republiky, téměř celá jedno gigantické město, sídlo Senátu a Vrchního Kancléře, momentálně zdecimovaná vpádem Sithů.

Dále se na internetu objevily spekulace ohledně poplatků hry, mimo krabici, tzn. měsíčních nebo mikrotransakcí.  Prezident společnosti LucasArts, Darrell Rodriguez, totiž prozradil několik možností plateb serveru Games Industry. Šlo by o celkem chytrý marketingový tah, kde by byly poplatky stanoveny na základě vyspělosti země a jejímu vztahu k online hrám. V USA se tedy pravděpodobně poplatků dočkají, jinde však, kde je míra pirátství vyšší a všeobecný přístup k online RPG spíše chladnější, by mohly u hry přebývat jen menší mikroplatby či by se platilo jen a pouze za krabici. Konkrétněji si však musíme stále jen domýšlet, nebo počkat na oficiální verdikt. Zdroj: server Hrej a za upozornění děkuji spolupracujícímu webu swgc.cz

Poslední info se týká komixu. Máme přeloženo už téměř vše, jen grafické zpracování si žádá trochu strpení. Déle než týden vás čekat už snad nenecháme, takže pozorně sledujte web.

Mezitím navštivte naše fórum, které stále čeká na nové uživatele a s nimi i více aktivní diskuze. Je toho koneckonců stále tolik ke spekulacím, tak směle do toho.Komentáře jsou uzavřené