Aktivace systému... - SW-TOR.cz - Star Wars: The Old Republic (SWTOR) SW-TOR.cz – Star Wars: The Old Republic (SWTOR)

Aktivace systému…

Vydáno: 12.8.2009 v 00:00 | Autor: Aries | Napsat komentář

…dokončena

Vítejte, nový uživateli, v operačním systému našich archivů

Tyto archivy slouží jako zdroj informací o dění po podepsání jednoho z historicky převratných dokumentů, Coruscantské dohody a před ní, především zjišťování příčin boje mezi Republikou a Impériem, mezi Jedii a Sithy.

K dispozici je Vám tato první obrazovka, kde se budou objevovat aktuální záznamy. Dále máte k dispozici přístup k Holonetu, systému propoujujícímu všechny databanky v Galxii, díky čemuž máte možnost číst si všechny důležité informace. Stejně tak je aktivní i audio-vizuální matrice, kde si můžete prohlédnout či stáhnout velké množství obrazového materiálu či poslechout různé videozáznamy. A nakonec je zde systém výměny informací mezi Vámi, uživateli systému, zvaný Fórum

Tento systém je přístupný všem, jak občanům Galaktické Republiky tak i členům Sithského Impéria. Žádáme všechny naše uživatele aby nepokoušeli jakkoliv napadat, poškozovat, nepovoleně manipulovat či zcizovat obsah našeho systému. Každému, kdo bude přistižen našimi operátory při porušování těchto pravidel, bude permanentně zablokován přístup. V případě nesouhlasu se zablokováním máte vždy možnost obrátit se na hlavního operátora.

Seznam operátorů

Aries

Role: Hlavní operátor, Hlavní Správce systému

Kereloth

Role: Operátor, Správce textové matrice

Gekon

Role: Operátor, Správce audio-vizuální matriceKomentáře jsou uzavřené